Simona Mocejūnaitė-Vaitkienė

Renginių vedėja

Mielas šios svetainės lankytojau,

Malonu, kad užsukote. Renginių vedimas mane lydi devynerius metus, kurie brandino, augino bei dovanojo galimybę tapti šios srities profesionale. Vertinu šią dovaną, nes man tai ne tik darbas… Tai – mano gyvenimo dalis, tai – mano pomėgis, tai – mano rūpestis ir džiaugsmas. Žaviuosi tuo, jog kiekviena šventė – naujas „baltas popieriaus lapas“, naujas kūrinys, naujai sutikti nuostabūs žmonės, nauji išgyvenimai.

Mano šūkis – „džiaugsmą galima iškovoti tik nuoširdžiu darbu“. Dirbu tiek privačiuose, tiek viešuose įvairaus pobūdžio ir formato renginiuose. Vedu ir koordinuoju: vestuves (tai mano didžiąją darbo dalį užimanti veikla); krikštynas; gimtadienius ir jubiliejus; dvyliktokų šimtadienius ir išleistuves; įmonių šventes; reklamines akcijas; sporto, kalėdinius bei naujametinius renginius; vasaros sąskrydžius; šventes vaikams; miesto šventes ir kt. Taip pat širdžiai miela ir darbo pradžią primenanti veikla – karaokės vakarai.

Klaipėdos universitete baigiau režisūros ir lietuvių filologijos bakalauro bei literatūrologijos magistro studijas. Esu įgijusi patirties renginių ir koncertų režisavimo bei organizavimo srityse, taip pat – mokslo darbų, tautosakos–etnografijos, vadybos ir marketingo srityse. Esu baigusi meno mokyklą, fortepijono specialybę. Taip pat dainuoju, groju gitara. Gebėjimą laisvai, improvizuotai dirbti savo darbą pradėjau ugdyti nuo mažų dienų, dalyvaudama įvairiuose konkursuose, renginiuose, seminaruose, projektuose, rašydama straipsnius, grodama jaunimo grupėse, aktyviai dalyvaudama moksleivių ir studentų atstovybių veiklose, šokdama, vaidindama.

Manau, jog renginio sėkmė labai priklauso nuo vedėjo atsidavimo darbui. Malonu, kai kiekvienas renginyje dalyvaujantis žmogus tampa bičiuliu, kuriam jauku ir smagu tą vakarą su manimi „bendradarbiauti“.

Dirbu visoje Lietuvoje. Rašykite, klauskite, bendraukite. Iki susisiekimo!

Su pagarba,

Simona

Susisiekite Facebook!
1
Close chat
Sveiki atvykę į mūsų puslapį! Jei turite klausimų, nedvėjodami kreipkitės!

Pradėti