2020 TOP tema “Išlikimas”

Atėjo vasara, o mes visi, išsiilgę pramogų ir švenčių, skubame Jums pristatyti naują, originalią ir kupiną nuotykių renginio idėją!

Turbūt daugeliui iš Jūsų teko bent kartą matyti populiarią TV realybės šou laidą „Išlikimas“. Šiandieninių aktualijų įkvėpti sukūrėme išties energingą komandos formavimo renginį, skirtą būtent Jums. Be to, visos idėjos žavesys tame, kad beveik niekada neįmanoma visko suplanuoti iš anksto. Visada atsiras netikėtumo akcentas, kuris paliks neišdildomus įspūdžius.

Pagrindinis renginio tikslas – išlikti gyvam gamtoje. Jei jums atrodo, kad ši užduotis neįmanoma – būtinai turite susisiekti su mumis ir išbandyti! Mūsų komanda yra parengusi originalių užduočių, kurias bus ypač smagu įveikti visiems drauge.

trys-karaliai-logo
Šis renginys bus pilnas iššūkių: komandos varžysis tiek fizinėse, tiek protinėse veiklose. Juk išlieka tik stipriausi! Tokie išbandymai atskleis kolektyvo lyderius, pamatysite kaip Jūsų komanda dirba, juokiasi ir mokosi kartu. Mes tikimės, kad Išlikimo tema organizuojamas renginys leis suburti komandą, pažinti savo kolegas iš naujo. Kartais „tylios pelytės“ tampa nepakeičiamais lyderiais ir atskleidžia visai kitą savo pusę, o strateginiai sprendimai išveda visą komandą į pergalę!

Kiekviena mūsų paruošta užduotis reikalaus skirtingų įgūdžių, todėl pasireikšti galės kiekvienas. Iššūkio metu komandos rinks balus, o juos susumavus – komanda, surinkusi aukščiausią balų skaičių, bus skelbiama nugalėtoja.

Vykdant užduotis, atsiskleis ne tik fizinės, bet ir intelektinės darbuotojų savybės, o bendrų sprendimų ieškojimas suburs į neišskiriamą vienetą.

Kiekvieno įmonės renginio tikslas – ne tik smagiai praleisti laiką ir atsipalaiduoti, bet ir formuoti tvirtą ir vieningą komandą. Po renginio darbuotojai jausis komandos dalimi ir darbo metu, kai teks kasdieninėse situacijose spręsti įvairius klausimus – juk jeigu mes įveikėme išlikimą, išgyvensime bet ką!

Mes Jums pažadame, kad visi renginio dalyviai grįš kupini gerų emocijų ir pilni motyvacijos. 

Belieka tik susisiekti su mūsų komanda ir užsirezervuoti datą neišdildomiems įspūdžiams!

Susidomėjai?

Rezervuok datą ir susisiek su mūsų komanda!